About

prime tattoo

Tetovanie je forma umeleckého sebavyjadrenia!

Tetovacie štúdio Prime tattoo bolo založené v roku 2001. Pracujeme v priateľskom prostredí , kde ponúkame osobitý prístup ku každému jednému nadšencovi tetovania. Tetujeme spolu už dlhé roky, preto sme dobrými priateľmi, ktorých spája tento druh umenia. Vďaka uvoľnenej atmosfére sa k nám klienti znova radi vracajú, a prinášajú so sebou ďalších zákazníkov, ktorí si k nám prídu oddýchnuť. Každý z nás sa špecializuje na konkrétne štýly, a preto si u nás prídeš na svoje aj Ty…

O5 JA !

"Maťo"

Salon Owner

Tetovaniu sa venuje od roku 2000. Jeho najväčšou prednosťou sú linie, ornamenty, mandaly, polynézske a maorské motívy, ktoré častokrát tetuje bez predlohy freehandom priamo na kožu zákaznika, čím je každé tetovanie jedinečné a šité priamo na mieru.

Umenie

Celé osadenstvo štúdia sú naozaj „pánmi“ vo svojich štýloch … Ich umelecká presnosť a vnímanie sú len kúsok od dokonalosti!

Vlastné riešenia

Či už nám ukážete nejaký obrázok, ktorý si chcete vytetovať na svoje telo, alebo nás požiadate, aby sme nejakú ideu nakreslili, radi Vám pomôžeme!

Ľahký prístup

Rozumieme, že myšlienka tetovania by vás mohla ľahko zasiahnuť o 2:00 po koncerte alebo po pár nápojoch … Žiadny problém, napísať nám môžete 24/7!

Výborné ceny

Zatiaľ čo tetovacie zručnosti a rozsah služieb sú na vysokej úrovni, naše ceny sú nízke a neuveriteľne dostupné!

pošlite nám správu